K2 Pay Online - nowoczesny kasoterminal Elzab
11 sty
9:07

Kasoterminal K2 Pay Online od Elzab – co to za technologia sprzedaży?

Kasoterminale z roku na roku stają się coraz powszechniej stosowanymi technologiami sprzedaży. Nie dziwi więc fakt, że kolejni producenci rozwiązań dla handlu czy usług dostrzegają ten trend i wprowadzają do swoich ofert urządzenia z tego segmentu. A jedną z najnowszych technologii tego typu, po które mogą sięgnąć przedsiębiorcy reprezentujący różne branże, jest kasoterminal K2 Pay Online. Co konkretnie przemawia za wdrożeniem wspomnianego rozwiązania sprzedażowego od Elzab?

Kompaktowe rozwiązanie sprzedażowe 3w1

Elzab K2 Pay Online to przede wszystkim bardzo lekkie i kompaktowe rozwiązanie sprzedażowe. Wymiary całego urządzenia wynoszą jedynie 183 x 88 x 52 mm (długość, szerokość, wysokość), a jego waga to tylko 0,53 kg. Ten kasoterminal znajdzie więc zastosowanie zarówno w placówkach handlowych czy usługowych, jak i w działalnościach typowo mobilnych. I w każdej sytuacji będzie po prostu wygodny w codziennej obsłudze.

Tym bardziej należy jednak podkreślić, że Elzab K2 Pay Online to tak naprawdę rozwiązanie sprzedażowe 3w1. Urządzenie stanowi bowiem kompleksowe połączenie części fiskalnej, nowoczesnego terminala płatniczego (Verifone Carbon 5) oraz oprogramowania, które zapewnia zarządzanie sprzedażą i transakcjami bezgotówkowymi (kartowymi, Google Pay, Apple Pay). A co do samej aplikacji, istotne jest również to, że działa ona w oparciu o system operacyjny Android – doskonale kojarzony przez użytkowników smartfonów i tabletów. Ponadto, za sprawą zastosowania 5-calowego ekranu dotykowego (720 x 1280 pikseli), kasoterminal Elzab również pod względem obsługi do złudzenia przypomina wspomniane przed chwilą urządzenia mobilne. I z pewnością ma wszelkie predyspozycje do tego, aby już od momentu wdrożenia stać się wizytówką przedsiębiorstwa.

Pamięć chroniona i łączność z CRK

Ten kasoterminal od Elzab to rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy muszą lub dobrowolnie chcą wybrać urządzenie fiskalne typu online. W modelu K2 Pay Online zastosowano bowiem funkcjonalność gwarantującą łączność z Centralnym Repozytorium Kas. A konkretnie, urządzenie polskiego producenta oferuje komunikację bezprzewodową z serwerami CRK – przez firmową sieć Wi-Fi (albo po prostu po udostępnieniu internetu z telefonu) lub przy użyciu wewnętrznego interfejsu GSM z kartą SIM. Co więcej, Elzab K2 Pay Online posiada pamięć chronioną, czyli rozwiązanie technologiczne, które odpowiada m.in. za archiwizowanie kopii paragonów fiskalnych oraz przechowywanie wykonywanych raportów dobowych.

Pełen energii kasoterminal z obsługą aż 500 000 PLU

Kompaktowe gabaryty, ekran dotykowy czy ogrom dostępnych funkcji to nie jedyne atuty Elzab K2 Pay Online. Kasoterminal polskiego producenta potrafi zaskoczyć np. pod względem liczby obsługiwanych pozycji PLU. W bazie danych tego urządzenia można bowiem zaprogramować aż 500 000 produktów lub usług. To opcja obsługi naprawdę ogromnego asortymentu, będąca zazwyczaj domeną najwyższej klasy drukarek fiskalnych, które muszą jeszcze dodatkowo współpracować z zewnętrznym oprogramowaniem sprzedażowym i firmowym komputerem. A w tym przypadku nadal mówimy jednak o lekkim i niezwykle poręcznym rozwiązaniu dla handlu bądź usług.

Jeżeli zaś nad wdrożeniem kasoterminala Elzab K2 Pay Online zastanawia się właściciel mobilnej działalności gospodarczej, warto też podkreślić długi czas działania na zasilaniu akumulatorowym. Wynika to z tego, że główne części omawianego urządzenia – fiskalna oraz płatnicza – posiadają oddzielne, wydajne baterie. Dzięki temu model K2 Pay Online jest doskonale przygotowany na pracę w „terenie”, która często wiąże się z brakiem stałego dostępu do zewnętrznego źródła zasilania.

« »
1 Comments

    maciejowy_600

    22 stycznia, 2022 at 9:07 am

    co tu dużo gadać, urządzenie wygląda naprawdę nowocześnie i ciekawie pod względem funkcjonalnym. jestem ciekaw wrażeń samych użytkowników 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *