03 mar
8:46

Insert nexo – następca linii programów Insert GT

Programy wchodzące w skład linii Insert GT, m.in. Subiekt oraz Gestor, to narzędzia informatyczne znane i cenione przez polskich przedsiębiorców. Nic dziwnego – przez wiele lat, głównie ze względu na możliwość wszechstronnego zarządzania biznesem, podatnicy decydowali się właśnie na nie. Jednakże, od jakiegoś czasu w sprzedaży dostępne są nowe wersje oprogramowania marki Insert. Warto sprawdzić, co konkretnie oferują Subiekt nexo, Rachmistrz nexo oraz Rewizor nexo. Poniżej prezentujemy podstawowe zalety tych programów dla firm.

1 – Insert Subiekt nexo

Insert Subiekt nexo

Subiekt nexo jest zaawansowanym rozwiązaniem informatycznym, które umożliwia kompleksowe zarządzanie sprzedażą w przedsiębiorstwie. Z czego to wynika? Po pierwsze, program obsługuje różnorodne rodzaje dokumentów handlowych oraz magazynowych. Po drugie, przy jego pomocy można stworzyć kartotekę asortymentu, bazę danych kontrahentów oraz stosować elastyczną politykę cenową dla wybranych produktów lub usług. Po trzecie wreszcie, oprogramowanie doskonale sprawdza się podczas nadzorowania pracy urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w firmie, np. kasy lub drukarki rejestrującej, wagi kalkulacyjnej albo etykietującej, skanera kodów kreskowych.

Dowiedz się więcej o Insert Subiekt nexo

2 – Insert Rachmistrz nexo

Insert Rachmistrz nexo

Przeznaczenie programu Rachmistrz nexo jest zgoła inne, niż opisanego powyżej Subiekt nexo. Służy on bowiem przede wszystkim do prowadzenia księgi przychodów oraz rozchodów. W praktyce oznacza to, że za pomocą oprogramowania marki Insert można m.in. rozliczać ewidencję VAT zakupów, sprzedaży, jak również pojazdów prywatnych wykorzystywanych do celów związanych z działalnością gospodarczą. Na tym jednak funkcje Rachmistrz nexo się nie kończą. Program oferuje także obsługę wynagrodzeń pracowników, operacji i raportów kasowych oraz rachunków bankowych. Warto dodać, że oprogramowanie znajduje zastosowanie zarówno w firmach, które chcą samodzielnie prowadzić swoje księgi przychodów i rozchodów, jak i w wyspecjalizowanych biurach rachunkowych.

Dowiedz się więcej o Insert Rachmistrz nexo

3 – Insert Rewizor nexo

Insert Rewizor nexo

Rewizor nexo jest oprogramowaniem o funkcjonalności zbliżonej do Rachmistrz nexo. W największym skrócie, to wszechstronne narzędzie informatyczne, które odpowiada za prowadzenie pełnej księgowości przedsiębiorstwa. Użytkownicy Insert Rewizor nexo zyskują dostęp do kompleksowej obsługi planu kont, automatycznej dekretacji oraz elastycznej ewidencji finansów oraz rozrachunków. Ponadto, program zapewnia skuteczne zarządzanie wynagrodzeniami pracowników, ich umowami, jak również gotówkowymi oraz bezgotówkowymi operacjami kasowymi (świetna współpraca z urządzeniami służącymi do rejestrowania sprzedaży). Podobnie jak w przypadku Rachmistrz Nexo, na używanie tego oprogramowania często decydują się biura rachunkowe.

Dowiedz się więcej o Insert Rewizor nexo

O czym warto pamiętać?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że wszystkie opisane tutaj programy z linii Insert nexo są dostępne w wersjach na jedno lub kilka stanowisk. W zależności od tego, ilu „egzemplarzy” potrzebujemy, możemy więc dostosować to oprogramowanie do potrzeb naszej firmy. Ponadto, zarówno Subiekt nexo, jak i Rachmistrz nexo oraz Rewizor nexo, są dostępne w wariantach PRO, czyli z rozszerzonymi funkcjonalnościami i opcją tworzenia własnych modułów.

Dodatkiem do każdego z opisanych tu programów jest także darmowa aplikacja Insert nexo LINK. I w porównaniu do starszej linii GT, jest to naprawdę duży krok w przyszłość. Wspomniana aplikacja zapewnia bowiem szybki i prosty dostęp do danych firmowych – za pomocą przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych z systemami Windows Phone 8 lub Android. Dzięki temu przedsiębiorca może w każdej chwili i praktycznie z każdego miejsca nadzorować swój biznes.

« »
2 Comments

  Uli

  3 marca, 2016 at 8:46 am

  ciekawe i rzetelne zestawienie – przyda się! własnie się zastanawiałem nad wdrożeniem tego programu 🙂

  Ryszard

  3 marca, 2016 at 8:46 am

  A ja korzystam i jeste mbardzo zadowolony 🙂 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *