14 sty
9:25

Insoft PC-Market 7 – idealne oprogramowanie dla sklepu spożywczego

Prowadzenie sprzedaży w sklepie spożywczym wymaga nie tylko zakupienia odpowiednich urządzeń, m.in. kasy lub drukarki fiskalnej, ale także kompleksowego zarządzania poszczególnymi elementami systemu. W niektórych przypadkach najlepszym rozwiązaniem okaże się oprogramowanie komputerowe dla firmy. Pozwoli ono bowiem na nadzorowanie pracy urządzeń wykorzystywanych w sklepie oraz zapewni wiele innych, przydatnych funkcjonalności. Doskonałym przykładem takiego narzędzia informatycznego jest program Insoft PC-Market 7. Pora sprawdzić jego możliwości.

Jak działa system sprzedaży z programem marki Insoft?

Podstawową zaletą PC-Market 7 jest możliwość współpracy z większością dostępnych na polskim rynku kas oraz drukarek rejestrujących. Oprogramowanie jest kompatybilne z urządzeniami marki Elzab, Posnet, Innova czy też Novitus. Dzięki temu pozwala na skonfigurowanie bazy towarowej oraz zdefiniowanie różnorodnych wydruków – zarówno fiskalnych, jak i niefiskalnych. Ponadto, Insoft PC-Market 7 oferuje skuteczne zarządzenie funkcjami wag elektronicznych, drukarek etykiet, czytników kodów kreskowych czy też kolektorów danych. Innymi słowy, to narzędzie informatyczne, które znakomicie sprawdzi się podczas pracy w systemie sprzedaży sklepu spożywczego (lub innego punktu handlowo-usługowego).

Wiele raportów i kompletna historia ruchu produktów

Nietrudno zgadnąć, że funkcje Insoft PC-Market 7 nie ograniczają się jedynie do nadzorowania pracy urządzeń wykorzystywanych w firmie. Oprogramowanie umożliwia także korzystanie z kilkudziesięciu rodzajów raportów. Mówiąc wprost – to doskonałe narzędzie analityczne dla właściciela sklepu lub jego pracowników. PC-Market 7 pozwala chociażby na wykonanie rejestru VAT zakupu i sprzedaży, skontrolowanie obrotu oraz rozliczenia się z kontrahentami lub odbiorcami. Dodatkowo, do dyspozycji użytkownika są raporty poświęcone stanom magazynowym, a także zestawienia dotyczące marży realizowanej na konkretnych elementach asortymentu.

Efektywne narzędzie CRM

Co kryje się pod określeniem „efektywne narzędzie CRM”. Chodzi po prostu o to, że Insoft PC-Market 7 zapewnia zbudowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami. Za pomocą oprogramowania można stworzyć skuteczny system lojalnościowy, zachęcający nabywców chociażby do ponownego skorzystania z usług firmy. Działania tego typu trudno przecenić! Najlepszy klient to bowiem taki, który zdecyduje się wrócić do sklepu i to wielokrotnie.

Na tym jednak nie koniec! Zadaniem oprogramowania marki Insoft jest również usprawnienie współpracy z dostawcami sklepu. Wszystko za sprawą dostępu do szczegółowej analizy, która będzie dotyczyła m.in. liczby niezapłaconych faktur oraz ilości nieodebranych pieniędzy. W rezultacie, pozwoli to na zoptymalizowanie zamówień pod kątem doboru kontrahentów oraz warunków handlowych.

Źródło dodatkowych informacji

W powyższym tekście staraliśmy się zaprezentować podstawowe zalety oprogramowania Insoft PC-Market 7. Jednakże, jeżeli kogoś zainteresowały możliwości tego narzędzia informatycznego, jego szczegółowy opis można znaleźć także pod tym linkiem.

« »
3 Comments

  Figo

  18 stycznia, 2016 at 9:25 am

  szukam właśnie systemu dla sklepu
  czy ten będzie dobry?

  Leon M.

  18 stycznia, 2016 at 9:25 am

  PC-Market to dobre oprogramowanie i użytkownicy raczej nie narzekają na jego działanie. Wiadomo jednak, że zawsze dobrze porównać kilka opcji. Może coś innego od Insoft będzie lepsze.

  yuta

  30 stycznia, 2016 at 9:25 am

  działa bardzo dobrze. polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *