Wydajna drukarka Posnet Thermal XL2 Online
20 sie
10:23

Nowa drukarka Posnet udowadnia, dlaczego urządzenia online są tak wydajne

Technologie sprzedaży rozwijają się z każdym kolejnym rokiem, a niekiedy nawet miesiącem. Nowe modele urządzeń fiskalnych oferują coraz wyższe parametry techniczne oraz jeszcze więcej przydatnych funkcji. Nic więc dziwnego, że także ostatnie premiery drukarek rejestrujących online to niejako pokaz siły polskiej branży technologii sprzedaży. A doskonałym tego przykładem jest jedno z nowych urządzeń marki Posnet – model Thermal XL2 Online.

Co konkretnie daje funkcjonalność online?

Urządzenia fiskalne online można rozpoznać przede wszystkim po tym, że gwarantują komunikację z Centralnym Repozytorium Kas. W ten sposób przesyłają dane dotyczące m.in. prowadzonej ewidencji czy wykonywanych przeglądów technicznych. Taka współpraca może jednak przebiegać różnymi „kanałami”. Doskonale widać to na przykładzie drukarki fiskalnej Posnet Thermal XL2 Online. Wspomniane urządzenie może transmitować dane do Centralnego Repozytorium Kas przy użyciu wybranego interfejsu komunikacyjnego – przez USB (po podłączeniu do komputera z internetem), Ethernet (po podłączeniu do sieci LAN) lub po zastosowaniu opcjonalnego modułu Wi-Fi (bezprzewodowo). Innymi słowy, to użytkownik modelu Thermal XL2 Online zdecyduje, w jaki sposób jego drukarka fiskalna będzie współpracowała z CRK.

Rozwiązania konstrukcyjne też są ważne!

Przy omawianiu drukarek fiskalnych zbyt często zapominamy o tym, że również rozwiązania konstrukcyjne mogą świadczyć o „nowoczesności” konkretnego urządzenia rejestrującego. W dzisiejszych czasach ceniona jest m.in. duża wariantywność, dzięki której dany model da się dostosować do różnych stanowisk pracy. A drukarka Thermal XL2 Online wyróżnia się również pod tym względem. Przy jej zamawianiu można wybrać spośród 4 wersji konstrukcyjnych. Do dyspozycji jest np. wariant z ekranem wolnostojącym lub podwieszanym. Ponadto, urządzenie marki Posnet może działać zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. Trudno więc o drugą drukarkę fiskalną, którą da się tak skutecznie wpasować w miejsce obsługi klientów w firmie.

Wysokiej klasy technologia wydruku

Posnet Thermal XL2 Online to bez wątpienia urządzenie z wysokiej klasy technologią wydruku. I nie chodzi tylko o to, że wspomniany model błyskawicznie wystawia różne dokumenty, m.in. paragony fiskalne oraz faktury VAT. Po pierwsze, Thermal XL2 Online już w standardzie posiada wbudowany obcinacz. Urządzenie zapewnia więc wydawanie dowodów sprzedaży, które są estetycznie odcięte. Po drugie, drukarka zapewnia zarówno wybór szerokości papieru (80 lub 57 mm), jak i funkcję formatowania czcionek.

Do dużego systemu i rozbudowanego asortymentu

Od większości drukarek fiskalnych online można oczekiwać tego, że poradzą sobie znakomicie nawet z najbardziej rozbudowanym asortymentem. W przypadku Posnet Thermal XL2 Online limit pozycji towarowych, które urządzenie obsłuży, wynosi aż 250 000 PLU (produktów lub usług). Ponadto, ta drukarka znakomicie współpracuje z innymi elementami systemu sprzedaży – zarówno komputerem, jak i oprogramowaniem do zarządzania handlem. Thermal XL2 Online posiada bowiem zróżnicowane protokoły oraz interfejsy komunikacyjne.

« »
1 Comments

    JANonim

    24 sierpnia, 2019 at 10:23 am

    Wcześniej wybrałem inny model drukarki – czy żałuję? Nie, nie powiedziałbym tak. Ale jakby przyszło mi już wymieniać urządzenie rejestrujące zgodnie z nowymi przepisami, to postawiłbym właśnie na thermala online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *