kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050
16 sie
11:34

Co zyska użytkownik najnowszej kasy fiskalnej marki Farex?

Co jest najważniejsze w urządzeniu fiskalnym, które mamy zamiar kupić? Jego funkcje? Wysokość parametrów użytkowych? Innowacyjne rozwiązania? Owszem, wszystkie te kwestie potrafią być niezwykle istotne. Nie zmienia to jednak faktu, że przewyższa je sprawa naczelna, a mianowicie – specyfika prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa.

W rzeczywistości, najnowocześniejsze rozwiązania mogą okazać się zbędne lub wręcz nieskuteczne, jeśli nie trafiają w potrzeby danej działalności handlowej. Tymczasem urządzenie niekoniecznie innowacyjne, ale posiadające odpowiednie parametry i najważniejsze funkcje, okazują się nieraz strzałem w dziesiątkę – zwłaszcza, jeśli stosunek ceny urządzenia fiskalnego do jej możliwości jest atrakcyjny dla podatnika. Tego typu standardy oferuje i-Ergos 3050 – nowa kasa firmy Farex.

Jeszcze taniej, jeszcze wygodniej, jeszcze bezpieczniej

i-Ergos 3050 posiada opcje, które charakteryzują nowoczesne technologie sprzedaży – takie, jak choćby możliwość zapisu elektronicznej kopii paragonów. Rozwiązanie to zapewnia współczesnemu przedsiębiorcy szereg różnych korzyści. Po pierwsze, realizacja fiskalnych wymogów nie oznacza już konieczności gromadzenia – w porządku i niemal sterylnych warunkach – wielu papierowych wydruków. Dane o zarejestrowanych transakcjach przechowywane są w formie cyfrowej. Po drugie, informacje w takiej postaci zapewniają łatwą archiwizację i wygodę przeglądania na komputerze. Co więcej, przeniesienie ich na inne nośniki (płytę DVD, pendrive’a) zapewni dodatkowe zabezpieczenie danych. Na koniec warto zaznaczyć, że kasa fiskalna i-Ergos 3050 wykorzystuje więc do pracy tylko jedną rolkę papieru termicznego. To znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia.

Komfort obsługi – kasy fiskalnej oraz klientów

Efektywność sprzedaży zależy od przebiegu poszczególnych transakcji. Dlatego sprawne wykonywanie obowiązków, zwłaszcza w przypadku podatników, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z kasą fiskalną, zapewnią rozwiązania odpowiedzialne za wygodę pracy i przyjazną obsługę urządzenia. Czy model Farex i-Ergos 3050 takie posiada? Owszem. Na pewno zalicza się do nich ergonomiczna, obszerna oraz intuicyjna w użyciu klawiatura mechaniczna typu Cherry, charakteryzująca się też dużą odpornością na intensywną eksploatację. Ponadto, zawiera ona przyciski funkcyjne, które znacznie usprawniają wprowadzanie do urządzenia rejestrującego potrzebnych danych. Możemy je wykorzystać do stworzenia skrótów klawiszowych dla konkretnych towarów i usług lub ważnych dla nas opcji kasy. To znacznie przyspieszy sprzedaż i w efekcie – podwyższy zadowolenie klientów. Tym bardziej, że mechanizm drukujący typu „wrzuć i pracuj” likwiduje bolączki związane z wymianą rolki papieru. W przypadku modelu marki Farex czynność ta jest dziecinnie prosta i zajmuje tylko chwilę.

i-Ergos 3050 przyjazna urządzeniom peryferyjnym

Co prawda, istnieją punkty handlowe, w których wszystkie działania sprowadzają się do obsługi kasy fiskalnej. Zapewne jednak znajdzie się wielu przedsiębiorców, którzy korzystają z dodatkowych elementów, wspomagających przebieg sprzedaży. I trzeba przyznać, że model i-Ergos 3050 jest również dla nich. Urządzenie posiada interfejsy umożliwiające komunikację z szufladą kasową, skanerem kodów, wagą elektroniczną, a także komputerem bądź terminalem komputerowym. Model marki Farex daje się zatem zastosować w systemie sprzedaży, pozwalającym na sprawny pomiar masy wybranych produktów lub pozyskanie danych z kodów kreskowych. I to nie koniec, jeśli chodzi o zarządzanie działalnością handlową. Należy dodać też możliwość zaprogramowania i dokładnego opisania 5 000 pozycji towarowych oraz konfigurowania czy też nadzoru profilów poszczególnych pracowników.

 

Widać zatem jak na dłoni, że fundamentalne, uniwersalne wręcz rozwiązania gwarantują komfort pracy i zadowolenie klientów. Sprawiają, że Farex i-Ergos 3050 nadaje się zarówno dla mniejszych, jak i średnich przedsiębiorstw, nieco rozbudowanych systemów sprzedaży lub firm posiadających jedno stanowisko kasowe. Funkcjonalność urządzenia broni się sama, a na dodatek nie wymaga poniesienia nazbyt dużych kosztów. Czy ta wizja przekona przedsiębiorców? Czas pokaże. Jednak Wy możecie już dzielić się w komentarzach swoimi opiniami, do czego Was gorąco zapraszamy.

« »
2 Comments

  Sim0

  17 sierpnia, 2016 at 11:34 am

  ciekawa sprawa z tą kasą, a swoją drogą – dobry tekst! myślę, że może to się okazać lepszy ruch na rynku fiskalnym (praktyczne funkcje, elektroniczna kopia, niewysoka cena) niż niejedno super-hiper-mega-innowacyjne urządzenie do sterowania nie biznesem, a raczej statkiem kosmicznym 😛 wiem, przesadzam, ale czasem faktycznie niektóre zaawansowane technologie są atrakcyjne, sprawdzają się, ale nie oznacza to, że są niezbędne czy że niezwykle podwyższają skuteczność sprzedaży tak od razu, bo są. takie jest moje zdanie 🙂

  m@rek82

  17 sierpnia, 2016 at 11:34 am

  mysle podobnie jak ty ale razi mnie jednak taki bzdet jak nazwa ludzaco podobna do nazwy modelu marki posnet 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *