Posnet Bingo HS EJ - mała kasa fiskalna z kopią elektroniczną
13 sie
3:10

Posnet Bingo HS EJ – co ma w sobie ta mała kasa fiskalna?

Po wielu latach obecności na polskim rynku technologii sprzedaży, kasy fiskalne z rodziny Posnet Bingo zyskały duże uznanie w oczach użytkowników i ekspertów z branży. Urządzenia te cechują się bowiem zarówno prostą obsługą, jak i przydatnymi funkcjami. Dzięki temu gwarantują komfortowe prowadzenie ewidencji. Dziś przyjrzymy się bliżej jednemu z modeli, który reprezentuje tę grupę. Co takiego ma w sobie mała kasa fiskalna Bingo HS EJ? Zapraszamy do lektury.

Koniec z papierowymi kopiami paragonów!

Współczesny postęp techniczny sprawił, że wiele istotnych informacji możemy przechowywać w formie elektronicznej. I nie tylko zdecydowanie ułatwia to archiwizowanie tych dokumentów, ale także pozwala na skuteczne ich zabezpieczenie. Głównie ze względu na fakt, że stworzenie dodatkowej kopii danych jest dziecinnie proste i zajmuje niewiele czasu. Co za tym idzie, omawianie Posnet Bingo HS EJ zaczniemy od kluczowej funkcjonalności, którą posiada ta drukarka.

Jakie udogodnienia daje urządzenie z elektroniczną kopią paragonów? Wspomnieliśmy już o skuteczniejszym zabezpieczeniu ważnej dokumentacji, lecz na tym korzyści się nie kończą. Po pierwsze, urządzenie fiskalne z takim modułem zapisuje dane automatycznie i uwalnia od konieczności przechowywania papierowych wydruków. Po drugie, do pracy wystarczy używać 1 rolki, dzięki czemu maleją wydatki na materiały eksploatacyjne. Naprawdę trudno dostrzec wady tego rozwiązania technologicznego.

Szybki i prosty w obsłudze mechanizm drukujący

Mechanizm drukujący zastosowany w Posnet Bingo HS EJ może się pochwalić dobrymi osiągami. Podstawowym jego atutem jest prosta wymiana rolki papieru termicznego, która ma 30 metrów długości. Dzięki temu użytkownik nie musi poświęcać wiele czasu na instalację materiałów eksploatacyjnych, a cała procedura nie powtarza się zbyt często. Model Bingo HS EJ oferuje także dobrą prędkością wydruku. Maksymalnie może to być nawet 16 linii tekstu na sekundę. A to z kolei ukłon w kierunku zarówno kasjera, jak i klienta. Nabywca nie musi po prostu długo czekać na wydanie paragonu fiskalnego.

Wygodna klawiatura z przyciskami funkcyjnymi

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ została wyposażona w wygodny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Wszystkie operacje wykonuje się na niej za pomocą stykowej klawiatury, składającej się z 25 przycisków. Ważne jest jednak przede wszystkim to, że znajduje się na niej 5 klawiszy funkcyjnych, przy czym każdy można zaprogramować w 3 poziomach. W ogólnym rozrachunku, pozwala to na zdefiniowanie 15 skrótów. Przyciski tego typu można wykorzystać do szybkiej sprzedaży popularnych elementów asortymentu. Co więcej, posłużą one do bezpośredniego wywoływania często używanych funkcji, np. wydruku raportu dobowego, który trzeba wykonywać każdego dnia, w którym wystawiano paragony.

Podłączenie wielu urządzeń

Bingo HS EJ jest kasą rejestrującą, więc może funkcjonować całkowicie samodzielnie. Przedsiębiorca nie musi stosować innych urządzeń, aby w pełni wykorzystać parametry tego modelu. Niemniej, kasa posiada interfejsy komunikacyjne, dzięki którym może współpracować z różnymi elementami systemu – 2 x RS-232. Po zastosowaniu konwertera RS-USB, do dyspozycji użytkownika będzie także złącze USB. A jakie urządzenia można podłączyć do Posnet Bingo HS EJ? Kasa oferuje współpracę z komputerem stacjonarnym lub laptopem, modemem, skanerem kodów kreskowych, wagą elektroniczną, multiplekserem oraz szufladą na pieniądze.

Więcej o Posnet Bingo HS EJ

Powyżej opisaliśmy szczegółowo najważniejsze funkcjonalności tego modelu, lecz Bingo HS EJ ma do zaoferowania znacznie więcej. W urządzeniu zastosowano zarówno wydajny akumulator, jak i czytelne wyświetlacze – kasjera oraz klienta. Dodatkowo, kasa wystawia paragony z NIP-em nabywcy, a także zapewnia łatwe zaprogramowanie 4 000 pozycji w bazie towarowej (PLU). Poniżej prezentujemy przydatne źródła, które pozwolą na jeszcze lepsze zapoznanie się z tym urządzeniem oraz innymi modelami z rodziny Posnet Bingo.

Ciekawe linki:

« »
1 Comments

    Ola

    19 sierpnia, 2015 at 3:10 pm

    Całkiem ciekawe, ale czy rzeczywiście nadaje się dla mnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *